Контактирајте не

Ningbo Yunsheng Музички движење Производство копродукции, ООД

адреса

Бр.26 Anju патот, Beilun, Ningbo, Жеџијанг, Кина

Е-пошта

телефон

Продажба: 0086-57426902801

часа

Понеделник-Петок 9ч за да се 6 часот попладне

Сабота, Недела: Затворено

Сакаат да работат со САД?