kuti muzikore / lëvizja muzikore kyç metalike artë për YM5 K-208

Përshkrim i shkurtër:

Overview Quick Details Material: Plastic Shape: Square Play Power: Spring driven Place of Origin: Zhejiang, China (Mainland) Brand Name: Yunsheng Model Number: k-208 Usage: Holiday Gifts Supply ...


Detail Product

Produkt Tags

Përmbledhje
Details shpejta
materiali:
plastik
Shape:
katror
Luaj Fuqia:
Spring shtyrë
Vendi i origjinës:
Zhejiang, China (Mainland)
Emri Markë:
Yunsheng
Numri Modeli:
k-208
Perdorimi:
Festa Gifts

Furnizimi Aftësia
Furnizimi Aftësia:
30000000 Copë / copë në vit
Packaging & dorëzimit
detajet Paketimi
50 copë në një bazë polyfoam; Katër bazat në një kuti kartoni
port
Ningbo ose Shanghai

Koha Lead :
5 dite

 

 

1 kuti muzikore / lëvizja muzikore kyç metalike artë për YM5 K-208
2. Tema: M2
3. Dy ngjyra për ju që të zgjidhni: argjendtë ose të artë

4.YUNSHENG BRAND, prodhuesi më i madh i lëvizjes mekanike muzikore në botë, cilësi më të mirë dhe të shërbimit.

5.Applicalbe të lëvizjes muzikë / kuti muzikë
standard 6.Pass Europe EN71 sigurt, RoHS, 2005/84 / EC, të arritur zbulimin e Mjedisit

Mëso më shumë rreth produkteve Përshkrimi i hollësishëm, çmimet dhe të shërbimit, Ju lutem dërgoni një mail në ne!

kategori të produktit

 

mirëpritur të na vizitoni

 

Historia e muzikës mekanike është i rrënjosur në Angli, ku kullat bell rang jashtë melodi për të shënuar orë. Mjeshtëri zvicerane burra miniaturized këtë koncept dhe krijoi kutitë e para muzikore, të cilat në atë kohë ishin vetëm për aristokratike dhe mbretërore të Evropës, Azi dhe Lindjen e Mesme. Një shekull e gjysmë më parë, markave lira japoneze bërë kuti muzikë prodhuar në masë për herë të parë.

Në vitin 1992, ajo është Yunsheng që e bëri kutinë e parë muzikë me të drejtat e pronës të pavarur në Kinë. Yunsheng lëvizjeve muzikore kombinuar artin e muzikës me shkencën e makinerive saktësi për të prodhuar copa të mrekullueshme muzikore që mund të jenë të gëzuar në një gamë të gjerë të produkteve muzikore. Pas disa brezave të përpjekjeve të palodhur Yunsheng njerëzve, Yunsheng ka marrë një seri të arritjeve të dukshme. Aktualisht, Yunsheng është bërë një udhëheqës global dhe prodhuesi më i specializuar në fushën e lëvizjes muzikore.
Ningbo Yunsheng Zbavitje Lëvizja Prodhim Co, Ltd, është një Yunsheng Group, filiale Ltd dhe paraardhësi i saj është "Ningbo Yunsheng Precision Machinery Co., Ltd" dhe "Ningbo Yunsheng Musical Division Product". Me mbështetjen energjike nga aksioneri kontrollues fuqishme - Yunsheng Holding Group Co, Ltd dhe vëllai-motra korporatë --Ningbo Yunsheng Co, Ltd (Stock Kodi: 600.366), kompania mori rolin udhëheqës në kryerjen e ISO9001 Quality Management System në fushën e produkteve të lëvizjes muzikore, dhe ai ka arritur tashmë një prodhim vjetor prej 35.000.000 lëvizjeve muzikore, prodhimin dhe shitjet kapaciteti i tij renditet e para në botë. Produktet janë shitur në më shumë se njëzet vende dhe rajone. Markë Yunsheng lëvizjeve muzikore do të banojnë në të brendshme të tregut prej 95% dhe Okupimi ndërkombëtar të tregut prej mbi 50%. Teknikë të fuqishme Yunsheng e profesionale dhe designers të vazhdojë të zgjerohet linjë tonë të produktit dhe të ndihmuar konsumatorët me kërkesë të mrekullueshme të re. Yunsheng ofron qindra e lëvizjes muzikore me funksione të ndryshme dhe më shumë se dy mijë stile të ndryshme të melodi për ju që të zgjidhni. Nëse ju nuk e gjeni lëvizjen përsosur për aplikimin e produktit tuaj, ne mund të punojnë me kërkesat tuaja për të ju ndihmojë të kuptojnë vizionin tuaj në qoftë se një model, disa të dhëna apo edhe një ide është dhënë.

Vlerat thelbësore
jetë një person i respektuar nga shoqëria, të ndërtuar një ndërmarrje të respektuar nga shoqëria
frymën e ndërmarrjeve
Kaloni përditshme fuqishem
misionit Enterprise
bazë në industrinë e integruar e materialeve të reja, të energjisë dhe elektro reja mekanikë, të investojnë për zhvillimin e kursimit të energjisë produkte të gjelbër efikas
Vizioni Enterprise
bëhet udhëheqës i industria
Yunsheng ishte, është dhe gjithmonë do të vazhdojë të ofrojë klientëve me cilësi të lartë të lëvizjes muzikore, kuti të ndryshme muzikore dhe pajisje. Ne mirëpresim ngrohtësisht të gjithë ju për një vizitë ose një thirrje për çdo hetim.

 

show punëtori

 

show mostër

 

show certifikatë

 

FAQ

 

 

 

paketim dhe dërgesës

 

na kontaktoni

 

 

 

Ju faleminderit shumë për shikimin këtë faqe, dhe ju uroj një ditë të mbarë!
Ju lutem klikoni butonin më poshtë për të parë faqen tonë.

 

 

 

 


  • Previous:
  • Next:

  • Related Products