Shitet kuti muzikore e lahet Pull String Movement Music Box

Përshkrim i shkurtër:

Përmbledhje Detaje të shpejta Lloji: Lodra të tjera për fëmijë Vendi i origjinës: Zhejiang, Kinë (Kinë) Emri i markës: Yunsheng, Yunsheng Numri i modelit: kuti muzikore për shitje Aftësia e furnizimit Aftësia e furnizimit: 100000 Copë/copë në muaj Detajet e paketimit dhe dërgesës 5 ...


Detajet e produktit

Etiketat e produktit

Vështrim i përgjithshëm
Detaje të shpejta
Lloji:
Lodra të tjera për fëmijë
Vendi i origjinës:
Zhejiang, Kinë (kontinent)
Emri i markës:
Yunsheng, Yunsheng
Numri i modelit:
Shitet kuti muzikore kuti muzikore

Aftësia për furnizim
Aftësia e furnizimit:
100000 Copë/Copë në muaj

Paketimi & Dorëzimi
Detajet e paketimit
53*34*25cm 320PCS/Karton
Port
Ningbo ose Shangai


përshkrim i produktit 

Numri i artikullit: YM3071BWX

Marka: Yunsheng

Materiali: aliazh zink, bazë çeliku, strehë plastike

Madhësia e njësisë: 46.5mm*38.5mm*27.5mm

Lloji: Standard, 18-shenim,

Fuqia e funksionimit: e drejtuar nga pranvera

Funksioni: Pajisje zanore muzikore

Qëllimi: Pjesa kryesore e kutisë muzikore për lodra prej pelushi/lodra për fëmijë

Teoria: Tingulli mekanik i vibrimit

Melodia: Lista e akordimit është e disponueshme, më shumë se 3000 melodi të zgjidhshme

Melodia e personalizuar: E disponueshme

Paketimi: 320 copë/Karton

Kodi HS: 9209992000

Kaloni standardin e sigurt të Evropës EN71, RoHS, 2005/84/EC, REACH dhe CPSIA etj. Zbulimi i mjedisit

 

 

 Fotot e produktit:

 

Të tjeraFotot e produktit:

 

kategoritë e produkteve

 

mire se vini te na vizitoni

 

Historia e muzikës mekanike i ka rrënjët në Angli, ku kambanoret këndonin melodi për të shënuar këtë orë.Zejtarët zviceranë e miniaturuan këtë koncept dhe krijuan kutitë e para muzikore, të cilat në atë kohë ishin vetëm për aristokratët dhe mbretërit e Evropës, Azisë dhe Lindjes së Mesme.Një gjysmë shekulli më parë, markat e lira japoneze bënë për herë të parë kuti muzikore të prodhuara në masë.

Në vitin 1992, është Yunsheng që bëri kutinë e parë muzikore me të drejta të pavarura pronësie në Kinë.Lëvizjet muzikore Yunsheng kombinojnë artin e muzikës me shkencën e makinerive precize për të prodhuar pjesë të mrekullueshme muzikore që mund të shijohen në një gamë të gjerë produktesh muzikore.Pas disa brezave të përpjekjeve të pandërprera të njerëzve Yunsheng, Yunsheng ka marrë një sërë arritjesh të dukshme.Aktualisht, Yunsheng është bërë një lider global dhe prodhuesi më i specializuar në fushën e lëvizjes muzikore.
Ningbo Yunsheng Musical Movement Manufacturing Co., Ltd, është një nga filialet e Yunsheng Group Co., Ltd dhe paraardhësi i tij është "Ningbo Yunsheng Precision Machinery Co., Ltd" dhe "Ningbo Yunsheng Musical Product Division".Me mbështetjen energjike nga aksioneri i fuqishëm kontrollues—–Yunsheng Holding Group Co., Ltd dhe korporata vëlla-motër —–Ningbo Yunsheng Co.,Ltd (kodi i aksioneve:600366), kompania mori drejtimin në zbatimin e Sistemit të Menaxhimit të Cilësisë ISO9001 në fushën e produkteve të lëvizjes muzikore, dhe tashmë ka arritur një prodhim vjetor prej 35,000,000 lëvizje muzikore, kapaciteti i prodhimit dhe shitjes së tij renditet i pari në botë.Produktet shiten në më shumë se njëzet vende dhe rajone.Lëvizjet muzikore të markës Yunsheng kanë zënie të tregut vendas prej 95% dhe zënie të tregut ndërkombëtar mbi 50%.Teknikët dhe dizajnerët profesionistë të fuqishëm të Yunsheng vazhdojnë të zgjerojnë linjën tonë të produkteve dhe të ndihmojnë klientët me aplikacione të reja emocionuese.Yunsheng ofron qindra lëvizje muzikore me funksione të ndryshme dhe më shumë se dy mijë stile të ndryshme melodish që ju të zgjidhni.Nëse nuk gjeni lëvizjen perfekte për aplikimin e produktit tuaj, ne mund të punojmë me kërkesat tuaja për t'ju ndihmuar të realizoni vizionin tuaj nëse ofrohet një model, disa të dhëna apo edhe një ide.

Vlerat thelbësore
Bëhu një person i respektuar nga shoqëria, ndërto një ndërmarrje të respektuar nga shoqëria
Fryma e sipërmarrjes
Kaloni çdo ditë me vlerë
Misioni i ndërmarrjes
Bazuar në industrinë e integruar të materialeve të reja, energjisë së re dhe elektromekanikës, kushtuar zhvillimit të produkteve të gjelbërta efikase për kursimin e energjisë
Vizioni i ndërmarrjes
Bëhuni lider i industrisë
Yunsheng ishte, është dhe do të vazhdojë t'u ofrojë klientëve lëvizje të ndryshme muzikore me cilësi të lartë, kuti muzikore dhe aksesorë.Ju mirëpresim ngrohtësisht të gjithëve për një vizitë ose një telefonatë për çdo pyetje.

 

shfaqje punëtorie

 

shfaqje mostër

 

shfaqja e certifikatës

 

FAQ

 

 

 

paketimi dhe dërgesa

 

na kontaktoni

 

 

 

Faleminderit shumë për shikimin e kësaj faqeje dhe ju uroj një ditë të mbarë!
Ju lutemi klikoni butonin më poshtë për të parë faqen tonë kryesore.

 

 

 

 


  • E mëparshme:
  • Tjetër:

  • Produkte të ngjashme