Prodhuesi Yunsheng Kutia muzikore e dorës (YH2J)

Përshkrim i shkurtër:

Përmbledhje Detaje të shpejta Materiali: Forma e plastikës: Fuqia e luajtjes në katror Fuqia e luajtjes: KRANKË DORE Vendi i origjinës: Zhejiang, Kinë (kontinent) Emri i markës: Yunsheng Numri i modelit: kutia muzikore YH2J Përdorimi: Kutia muzikore Funksioni: Kutia muzikore Ngjyra: argjendi Logoja: Melodia Yunsheng: klasike Emri i artikullit: lëvizja muzikore me maniak dore Aftësia e furnizimit Aftësia e furnizimit: 30000000 Copë/Copë në vit Paketimi dhe dërgesa Detajet e paketimit 25 copë në një bazë polifoam;Katër b...


Detajet e produktit

Etiketat e produktit

Vështrim i përgjithshëm
Detaje të shpejta
Materiali:
Plastike
Forma:
Sheshi
Luaj Fuqia:
DORËMORË
Vendi i origjinës:
Zhejiang, Kinë (kontinent)
Emri i markës:
Yunsheng
Numri i modelit:
Kuti muzikore YH2J
Përdorimi:
Kuti muzike
Funksioni:
Kuti muzike
Ngjyrë:
Argjendi
Logoja:
Yunsheng
Melodia:
Klasike
Emri i artikullit:
levizje muzikore me maniak dore

Aftësia për furnizim
Aftësia e furnizimit:
30000000 Copë/Copë në vit
Paketimi & Dorëzimi
Detajet e paketimit
25 copë në një bazë polifoam;Katër baza në një karton
Port
Ningbo ose Shangai

 

përshkrim i produktit

 

Numri i artikullit: YH2J
Marka: Yunsheng
Materiali: aliazh zink, bazë çeliku, rrotë plastike
Madhësia e njësisë: 75mm*36.5mm*21.5mm
Lloji: Standard,18 Shënim
Fuqia e funksionimit: operohet me dorë
Funksioni: Pajisje zanore muzikore
Qëllimi: Pjesa kryesore e kutisë muzikore
Teoria: Tingulli mekanik i vibrimit
Melodia: Lista e akordimit është e disponueshme, më shumë se 3000 melodi të zgjidhshme
Melodia e personalizuar: E disponueshme
Paketimi: 25PCS në një bazë polifoam;Katër baza në një karton
Kodi HS: 9209992000

Kaloni standardin e sigurt të Evropës EN71, RoHS, 2005/84/EC, REACH dhe CPSIA etj. Zbulimi i mjedisit

 

 

 Fotot e produktit

 


Prodhuesi i Kinës YH2J Kuti muzikore e dorës

 

Paketimi & Transporti 

Paketimi: 25PCS në një bazë polifoam;Katër baza në një karton
Sasia e kartonit: 200 copë
Madhësia e kartonit: 44x33x24 cm
GW/NW: 13,5/11,5 KGS
Incoterms: FOB, CIF, C&F janë të gjitha në dispozicion
Dërgesa: Me det, me ajër ose me ekspres, LCL ose FCL janë të gjitha në dispozicion 

 

 

 

 

 


  • E mëparshme:
  • Tjetër:

  • Produkte të ngjashme