Додаток К-30

Краток опис:

Примена на производот: Музичкото движење е механизам кој користи механички вибрации за да пушта музика.Широко се користи во многу области, како што се ракотворби, кутија за подароци, пластични играчки, кадифни играчки, кутија за скапоцени камења, светилки, фестивалски подароци итн.Карактеристики и предности на производот: Предности во ФАБРИКАТА на: КРАТК Датум на испорака;Искуство за купување со ЕДЕН СТОП AMALL е прифатлива нарачка;СООПШТЕНА песна направена;Повеќе од 4000 мелодии за да изберете;КОНКУРЕНТНА цена ГАРАНТИРАН постпродажен сервис EN71, ROSH, REA...


Детали за производот

Ознаки на производи

ПроизводАпликација:
Музичкото движење е механизам кој користи механички вибрации за репродукција на музика.Широко се користи во многу области, како што се ракотворби, кутија за подароци, пластични играчки, кадифни играчки, кутија за скапоцени камења, светилки, фестивалски подароци итн.
Карактеристики и предности на производот:
Фабрички предности на:
КРАТОК Датум на испорака;
Искуство за купување со ЕДЕН СТОП
Нарачката AMALL е прифатлива;
СООПШТЕНА песна направена;
Повеќе од 4000 мелодии за да изберете;
КОНКУРЕНТНА цена
ГАРАНТИРАНА услуга по продажбата
EN71, ROSH, REACH и др.Сертификации, извештаи SGS, BV, INTER.


  • Претходно:
  • Следно:

  • Поврзани производи

    на