Aksesor K-30

Përshkrim i shkurtër:

Aplikimi i produktit: Lëvizja muzikore është një mekanizëm që përdor dridhjet mekanike për të luajtur muzikë.Është përdorur gjerësisht në shumë fusha, si artizanati, kutia e dhuratave, lodrat plastike, lodrat prej pelushi, kutia e bizhuterive, llambat, dhuratat e festivaleve etj.Karakteristikat dhe Avantazhet e Produktit: Përparësitë FABRIKE në: Data e SHKURTËR e dorëzimit;Përvoja e blerjes me ONE STOP Porosi AMALL pranohet;Këngë e bërë me porosi;Më shumë se 4000 melodi për të zgjedhur;Cmimi KONKURRUES I GARANTUAR sherbim pas shitjes EN71, ROSH, REA...


Detajet e produktit

Etiketat e produktit

ProduktAplikacion
Lëvizja muzikore është një mekanizëm që përdor dridhjet mekanike për të luajtur muzikë.Është përdorur gjerësisht në shumë fusha, si artizanati, kutia e dhuratave, lodrat plastike, lodrat prej pelushi, kutia e bizhuterive, llambat, dhuratat e festivaleve etj.
Karakteristikat dhe avantazhet e produktit:
Përparësitë e FABRIKËS në:
Data e SHKURTËR e dorëzimit;
Përvoja e blerjeve me NJË STOP
Porosia AMALL pranohet;
Këngë e bërë me porosi;
Më shumë se 4000 melodi për të zgjedhur;
Cmimi KONKURRUES
Shërbimi pas shitjes i GARANTUAR
EN71, ROSH, REACH etj.Certifikimet, raportet SGS,BV,INTER.


  • E mëparshme:
  • Tjetër:

  • Produkte të ngjashme